Listopadowy Dzień Dobrego Słowa – moc Dobrych Wzmacniających Słów w kierunku Paryża

Listopadowy Dzień Dobrego Słowa w naszej szkole przypadł 16 dnia tego miesiąca, miesiąca refleksyjnego, skłaniającego do różnych przemyśleń na temat życia, umierania, naszych wartości. Zbiegł się on niestety również z tragicznymi wydarzeniami we Francji. W związku z tym, na wstępie naszego spotkania, cała brać uczniowska wraz z nauczycielami i panią Dyrektor podczas minuty ciszy wysyłali w kierunku Paryża moc Dobrych Słów w postaci myśli, kondolencji i wyrazów współczucia rodzinom tragicznie zmarłych. Potem zastanawialiśmy się nad własnymi trudnymi chwilami, kiedy one są i jak je przeżywamy, aby każda klasa mogła stworzyć bank Dobrych Wzmacniających Słów na takie właśnie chwile. Umieściliśmy je następnie w "Pudełkach z Dobrymi Słowami na pochmurne dni". Można do nich sięgać, gdy mamy taką potrzebę, chociaż życzymy wszystkim, aby ''pochmurnych" dni było jak najmniej! Dużo Dobrego Wszystkim życzą klasy IA i IB!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress