4A, 4B i 5 w Teatrze WARSawy

11 grudnia 2015 wybraliśmy się do Teatru WARSawy. Tym razem była to wycieczka połączona klas 4 A, 4 B i 5. Udaliśmy się do Warszawy na przedstawienie ”The Last of the Dragons”, przygotowane przez  Manhattan Children’s Theatre. Występ był w języku angielskim, a aktorzy  pochodzili z Edynburga w Szkocji! To było wyjątkowe wydarzenie. W teatrze zostaliśmy po królewsku potraktowani – właściciel teatru sam odprowadził nas na miejsca zarezerwowane specjalnie dla naszej szkoły przy samej scenie. "The Last of the Dragons" to klasyczna baśń, ale z niespodzianką. W dniu szesnastych urodzin Księżniczki ma przylecieć smok, aby  ją porwać. Na ratunek pospieszy przystojny książę. Po zabiciu smoka para wzięłaby ślub i żyliby  długo i szczęśliwie. Przynajmniej tak by było, gdyby nie zaskakujący rozwój sytuacji. Przedstawienie miało wartką akcję, a my śmiejąc się lub krzycząc ze strachu, dawaliśmy sugestie i pomagaliśmy aktorom w  grze. Ciesząc się słoneczną pogodą i świeżym powietrzem, zrobiliśmy sobie także spacer po  Nowym Mieście i pamiątkowe zdjęcie przy świątecznej ozdobie na rynku.​      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress