Sukcesy naszych uczniów z języka angielskiego KET

NewMainLogo NAJNOWSZE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW NA EGZAMINACH CAMBRIDGE ENGLISH 2016 Serdecznie gratulujemy uczestnikom Kuźni anglistycznej szkoły w Jabłonnie, którzy marcu 2016 przystąpili do międzynarodowego egzaminu Cambridge z języka angielskiego. Wszyscy uczniowie nie tylko zdali egzamin, ale uzyskali znakomite wyniki - zdali z WYRÓŻNIENIEM! Wśród uczniów klas szóstych  mamy pięć  certyfikatów na poziomie KET (poziom A2 według Europejskiego Opisu Systemu Kształcenia Językowego), z czego dwa certyfikaty z wyróżnieniem „Pass with Merit” i  3 certyfikaty z najwyższym wynikiem „Pass with Distinction” na poziomie B1. KET z wyróżnieniem - Pass with Merit:  Karolina Krupa i Mikołaj Kowalewski KET z najwyższym wyróżnieniem - Pass with Distinction: Wiktoria Zipper, Justyna Wendt i Zofia Pawlukiewicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress