Sukcesy naszych uczniów w konkursach języka angielskiego

Już po raz kolejny uczniowie szkoły w Jabłonnie przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „FOX” organizowanego pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej UJ w Krakowie. Najlepszy wynik w naszej szkole wraz z dyplomem laureata uzyskał  Mikołaj Kowalewski z klasy 6a. Test składał się z trzydziestu zadań wielokrotnego wyboru i obejmował zagadnienia gramatyczne, słownikowe, kulturoznawcze oraz pytania dotyczące lektury. Znamy też wyniki ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego English Ace, który odbył się na początku marca.  Konkurs organizowany jest w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty.  Z naszej szkoły w gronie najlepszych znalazła się Zofia Pawlukiewicz z klasy 6b, uzyskując dyplom laureata z wynikiem DOBRY. Gratulujemy laureatom i cieszymy się z ich sukcesów!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress