Nowy projekt UNICEF – WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

logo_klubu_szkolW roku szkolnym 2016/2017 NSP w Jabłonnie włącza się w nowy projekt UNICEF - WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. Na czym polega projekt „Wszystkie kolory świata”? W ramach akcji uczniowie będą przygotowywać specjalną, charytatywną laleczkę UNICEF. Laleczka ta nie będzie zmajka-jezowska-wszystkie-kolory-swiata-300x123wykłą szmacianą lalką – będzie symbolem pomocy, jakiej dzieci chcą udzielić swoim rówieśnikom z biednych krajów. Każda laleczka będzie miała swoje imię, kraj, z którego pochodzi, jakieś hobby. Wszystkie te cechy zostaną im nadane przez dzieci, które przystępując do pracy, same zdecydują, jakiego kraju reprezentantem ma być ich laleczka. Od nich będzie zależało, jaki laleczka będzie mieć kolor skóry, jak będzie ubrana i jakie imię będzie nosić. Tu pozostaje pole dla kreatywności uczniów, a także osób im pomagających. W akcję mogą się zaangażować rodzice, dziadkowie i opiekunowie dzieci. Dzięki tej współpracy międzypokoleniowej z pewnością powstaną małe, szmaciane dzieła sztuki.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress