TITLE

DESCRIPTION

Uczniowie klas 5 i 6 na kosmicznej wystawie GATEWAY TO SPACE

Oryginalny moduł pochodzący z ważącej 135 ton stacji kosmicznej MIR, międzynarodowa stacja kosmiczna ISS, modele rakiet, promy kosmiczne jak Wostok czy Woschod, dwutonowy silnik rakietowy, Sputnik 1, kapsuła Apollo, łaziki kosmiczne - wśród nich Lunar Rover, który uczestniczył w misji Apollo, autentyczne kokpity i elementy maszyn kosmicznych, oryginalne skafandry kosmonautów, w tym umundurowanie Gagarina, asteroidy i kamienie księżycowe - to wszystko widzieliśmy 25 listopada 2016 na wystawie GATEWAY TO SPACE. Wszystkich eksponatów mogliśmy dotknąć i obejrzeć ze wszystkich stron, a także wejść do środka większości z nich. Krótko mówiąc, udaliśmy się w przestrzeń kosmiczną, nie opuszczając Ziemi. Wyjątkowe było to, że  te eksponaty dotarły do Polski prosto z NASA!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress