TITLE

DESCRIPTION

Grudniowe akcje SU

W grudniu w naszej szkole w Jabłonnie zawsze dużo się dzieje. Bawimy się przy tym świetnie, bo działamy nie tylko z myślą o sobie, ale także o innych, którzy potrzebują pomocy. Jeszcze w listopadzie wystartowaliśmy z akcją "Dzieci-dzieci", dotyczącą zbierania zabawek dla dzieci z kraju misyjnego. Zabawki zostały zebrane, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Jesteście wspaniali! Kilka zdjęć pokazuje, jak segregowaliśmy zabawki i pakowaliśmy je w pudełka. Z kolei 6 grudnia, czyli w nasze ukochane mikołajki, przywitaliśmy obecne klasy orszakiem świątecznym. Orszak obu samorządów szkolnych przeszedł po klasach z galaretkami i słodkościami. Wszystkie smakołyki sprzedaliśmy, zbierając fundusze na opłatę pocztową paczki z zabawkami. Dziękujemy za pomoc i udział w naszej mikołajkowej akcji!     Zabawki ze szkoły w Jabłonnie właśnie poleciały do Nowej Gwinei. Pa, pa, szerokiej drogi i sprawcie dużo radości dzieciakom!!!!   wp_20161207_002 wp_20161207_003

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress