TITLE

DESCRIPTION

Świąteczne przedstawienie kl. VI

16 grudnia 2016 uczniowie klasy 6 z Jabłonny  zaprosili całą społeczność szkolną na świąteczne przedstawienie pt. „Opowieść wigilijna” - wyjątkową historię, która zachęca do refleksji nad życiem, mówi o skutkach egoizmu i chciwości, ale pokazuje też potrzebę wzajemnej życzliwości i empatii, które potrafią zmieniać świat.   Bohater „Opowieści wigilijnej” - chciwy i skąpy człowiek Ebenezer Scrooge w Wigilię Bożego Narodzenia został odwiedzony przez cztery duchy i skonfrontowany ze swoją przeszłością, teraźniejszością i przeszłością. Dzięki temu nauczył się, że tym, co naprawdę liczy się w życiu, jest pomoc bliźnim, a nie pogoń za dobrami materialnymi.   Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Występ został powtórzony tego samego dnia wieczorem podczas świątecznego spotkania dla rodziców uczniów klasy szóstej.    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress