TITLE

DESCRIPTION

Świąteczny Konkurs Poezji i Piosenki Anglojęzycznej

6 grudnia, jak co roku o tej porze, odbył się w naszej szkole Świąteczny Konkurs Poezji i Piosenki Anglojęzycznej. Licznie zgromadzeni uczestnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych. Poziom biorących udział w konkursie uczniów był bardzo wysoki, a wspaniałe wykonania utworów bawiły nas, wzruszały,  a nade wszystko wprowadzały w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. W kategorii klas I-III zwyciężyła Olena Wierchowicz z klasy IIIa, drugie miejsce zajął Marcin Socha z  IIa,  natomiast trzecie miejsce należało do Karoliny Rosiak z IIb. W kategorii klas IV-VI zwyciężył Stanisław Michalak z klasy IVa , drugie miejsce zajęła Marcela Walento z Vb, zaś trzecie – Malwina Dębska z Vb. Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Engelbrecht, Michalina Ragan, Maja Gizińska, Kirill Lisevich, Stanisław Gleba. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress