TITLE

DESCRIPTION

Wzorowa łazienka

Promocja zdrowia i higieny jest dla nas bardzo ważna. Dlatego też nasza szkoła wzięła udział w programie te wartości promujące, czyli „Wzorowej Łazience”. Uczniowie nie tylko uczestniczyli w lekcjach na temat prawidłowych nawyków higienicznych, ale także mieli okazję wziąć udział w konkursie plastycznym na wzorową łazienkę, wykonaną techniką kolażu. Prace w ogromnej liczbie napływały przez kilka dni, a następnie jury, złożone z naszego samorządu szkolnego, przeprowadziło głosowanie na najciekawsze prace. Po podsumowaniu głosów przyznano nagrody oczywiście w dwóch kategoriach: klasy I-III i IV-VI. Zwycięzcy z dyplomami i nagrodami prezentują się na zdjęciach. unnamed-4 unnamed-5 unnamed-6 unnamed

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress