TITLE

DESCRIPTION

Interaktywne spotkanie z Akademią Rozwoju Sztuki Tańca i Kultury Fizycznej Art Of Body

W  poniedziałek 9 stycznia gościliśmy w naszej szkole Akademię Rozwoju Sztuki Tańca i Kultury Fizycznej Art Of Body. Nasi uczniowie zostali zaproszeni na interaktywne spotkanie teatralno-taneczne. Dwaj zabawni klauni Zakręcony i Ospały oraz pan Mądra Główka zabrali dzieci w barwny świat tańca i muzyki, aby opowiedzieć o najważniejszych aspektach zdrowego stylu życia. Uczniowie z wielkim przejęciem obserwowali rozgrywające się bajkowe przygody i - jak na najlepszą publiczność przystało - z nieugiętym uporem bili brawa. Towarzyszyły nam również sportowe konkursy, w których uczestnicy mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną oraz rywalizowali w bitwie tanecznej. Najwięcej emocji dostarczył mam finałowy pojedynek pomiędzy Olą i Bartkiem. Obydwa występy wzbudziły wielki zachwyt, jednak głosem publiczności zwyciężył Bartek. Wielka radość opanowała całą salę, a na każdej twarzy widniał szeroki uśmiech, wszyscy świetnie się bawili (a nauczyciele otwierali oczy z podziwu). Gratulujemy odwagi naszym niesamowitym tancerzom! Dziękujemy Art Of Body za pomysłowość i przednią zabawę!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress