TITLE

DESCRIPTION

Learning Without Borders – warsztaty z Native Speakerem

19 stycznia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w anglojęzycznych warsztatach językowych, organizowanych przez Europejski Program Edukacyjny „Nauka bez granic”. Motyw przewodni spotkania to  „New Year’s Celebrations”. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem brali udział w licznych aktywnościach, wykazując się kreatywnością i odwagą w komunikowaniu się w języku angielskim. Prowadzący spotkanie lektor Richie przybliżał noworoczne zwyczaje Brytyjczyków, m.in śpiewając wraz z uczniami tradycyjną szkocką piosenkę  "Auld Lang Syne”. Zajęcia doskonaliły umiejętności językowe i dostarczały dużo radości, a Richie zarażał wszystkich entuzjazmem i rozpieszczał pysznymi krówkami….  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress