TITLE

DESCRIPTION

I miejsca dziewcząt i chłopców w Zawodach Miejskich Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

30 stycznia w Arenie Legionowo odbyły się Zawody Miejskie Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym. Odnieśliśmy duży sukces, ponieważ zajęliśmy dwa pierwsze miejsca, zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów, na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Karol Wiernicki, Krzysztof Dyba, Weronika Płachta oraz Karolina Redlińska. Obecnie przygotowujemy się do kolejnego etapu, który odbędzie się 28 marca w Serocku. Gratulujemy złotym medalistom i życzymy kolejnych sukcesów! Reprezentacja w składzie: Karol Wiernicki, Krzysztof Dyba, Weronika Płachta, Karolina Redlińska, Jacek Nowicki, Oliwier Antosiewicz, Kuba Rolewicz, Oskar Chmielewski, Kinga Bienias, Maja Jurga, Agata Zacharjasz. Brawo!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress