TITLE

DESCRIPTION

Praktyczny egzamin na kartę rowerową w Stacjonarnym Miasteczku Ruchu Drogowego w Warszawie

Na początku kwietnia  uczniowie, którzy ukończyli 10 lat, przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. W części teoretycznej rozwiązywali komputerowy test ze znajomości przepisów i zasad ruchu drogowego, natomiast egzamin praktyczny zdawali w  Stacjonarnym Miasteczku Ruchu Drogowego w Warszawie. Uczniowie zmierzyli się m.in. ze skrzyżowaniem ze znakami ustalającymi pierwszeństwo przejazdu, skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną, skrzyżowaniem o ruchu okrężnym, skrzyżowaniem równorzędnym, przejściem dla pieszych, przejazdem dla rowerów, przejazdem tramwajowym, kolejowym, znakiem stop, ulicą jednokierunkową, nakazami i zakazami jazdy. Liczymy na to , że nasi rowerzyści na co dzień również wykażą się rozwagą i będą bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym. Wszystkim szczęśliwym posiadaczom karty rowerowej serdecznie gratulujemy i życzymy szerokich ścieżek rowerowych. Teraz już wolny czas możecie spędzać w siodle,  a raczej….. na siodełku 🙂  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress