TITLE

DESCRIPTION

Warsztaty z języka angielskiego

W maju w naszej szkole odbyły się warsztaty j. angielskiego, które prowadziła chorwacka wolontariuszka z Fundacji Schumana. Na początek każdy, kto miał telefon z Internetem, miał go wyjąć. Osoby, które nie miały telefonu, dołączały do osoby z telefonem. Następnie mieliśmy wejść na stronę Kahoo. Każdy telefon po wpisaniu kodu PIN był zawodnikiem w grze. Gra polegała na tym, że na ekranie komputera pojawiały się po angielsku pytania, a my musieliśmy zaznaczyć poprawną odpowiedź. Punkty dostawało się za poprawną odpowiedź i czas odpowiedzi. Ta „lekcja” bardzo nam się podobała i w bardzo fajny sposób dowiedzieliśmy się po angielsku wielu rzeczy o Chorwacji. Uważamy również, że aplikacja Kahoo to superpomysł na robienie quizów, ponieważ jest przy tym świetna zabawa. Kacper Wiśniewski, kl.6

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress