TITLE

DESCRIPTION

Rozstrzygnięcie konkursu SKO na grę matematyczną

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu SKO na grę matematyczną. Konkurs został ogłoszony w obu naszych szkołach podstawowych, ale wzięły w nim udział tylko dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonnie. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów programem oszczędzania w SKO, wyzwolenie aktywności matematycznej i zainspirowanie do działań kreatywnych. Komisja Konkursowa oceniała pracę pod kątem poprawności matematycznej, pomysłu, atrakcyjności oraz estetyki wykonania. Nagrody były ufundowane przez Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Jabłonnie oraz Bank PKO BP. W czwartek 1 czerwca odbyło się oficjalne rozdanie nagród i dyplomów. Za udział w konkursie został nagrodzony uczeń Maciej Krupa z klasy 5bII miejsce otrzymali uczniowie Stanisław Michalak z klasy IVa oraz Antoni Woliński z klasy IVa, miejsce I zaś zdobyła praca Inetty Charążki. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w konkursie!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress