TITLE

DESCRIPTION

PIKNIK RODZINNY 2017

Wartość rodziny i potrzeba pielęgnowania jej to idee silnie wspierane przez Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II, dlatego 27 maja 2017 Dyrekcja placówki zaprosiła mieszkańców gminy Jabłonny do wspólnego udziału w Pikniku Rodzinnym i świętowania zbliżającego się Dnia Dziecka.
 
Impreza okazała się wspaniałą okazją do spędzenia czasu z bliskimi, jak również do integracji środowiska gminnego.
 
Goście mieli okazję obejrzeć występy taneczne klas uczęszczających do NSP przygotowywane przez uczniów wraz z wychowawcami. Dzieci włożyły bardzo dużo serca do swoich układów i prezentowały się rewelacyjnie. Poza klasowymi przedstawieniami można było również zobaczyć pokaz małych, za to bardzo utalentowanych, gimnastyczek oraz niesamowity pokaz judo.
 
Niewątpliwymi atrakcjami były również popis tresury psów, prezentacja wozu strażackiego czy zabawni klauni. Ponadto dzieci miały okazję zmierzyć się ze swoimi rodzicami w meczu piłki nożnej. Na uczestników pikniku czekały również: stoisko robotyki, wielkie bańki mydlane, dmuchana zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa i wata cukrowa.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress