TITLE

DESCRIPTION

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW w ogólnopolskiej olimpiadzie z języka angielskiego Olimpusek

Uczniowie najmłodszych klas licznie wzięli udział we wiosennej edycji olimpiady z języka angielskiego Olimpusek. Wśród uczestników jest wielu laureatów. Gratulujemy wszystkim, a szczególnie uczennicy klasy IIb Karolinie Rosiak, która zajęła I miejsce w skali całego kraju, otrzymując grawerowany dyplom laureata.
A oto nasi laureaci:
Karolina Rosiak IIb otrzymała grawerowany dyplom laureata, zajmując  1. miejsce; Melania Walento IIa otrzymała dyplom laureata, zajmując 9. miejsce; Szymon Rolewicz IIa otrzymał dyplom laureata, zajmując 9. miejsce; Jan Szeszko Kowalski IIa otrzymał dyplom laureata, zajmując 9. miejsce; Andrzej Pieńkowski IIb otrzymał dyplom laureata, zajmując 11. miejsce; Nikita Lisevitch IIa otrzymał dyplom laureata, zajmując 14. miejsce; Lila Rebech kl.  I otrzymała dyplom laureata, zajmując 13. miejsce; Emilia Rowlette kl. I otrzymała dyplom laureata, zajmując 14. miejsce.
Jesteśmy z Was dumni!!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress