Pokaz Talentów

19 czerwca odbył się szkolny Pokaz Talentów. W pokazie udział wzięli najzdolniejsi uczniowie naszej szkoły. Swoje zdolności wokalne zaprezentowały: Natalka Engelbrecht, Ada Sknadaj, Blanka Tomaszewska, Michalina Ragan, akompaniując sobie na pianinie, Julia Śmietanko, Julia Kosik oraz kółeczko wokalno-instrumentalne.
Umiejętności gry na pianinie pokazały nam: Zosia Lipińska, Maja Gizińska, Zosia Raczyńska, Karolinka Rosiak, Ola Nowicka, Gaja Dopieralska, Lila Rebech, Misia Kowalewska, Zosia Szeszko-Kowalska oraz Olenka Wierchowicz.
Pokaz rozpoczął się spektaklem teatralnym, opartym na wierszu pt. ,,Ballada o uprzejmym rycerzu" , w którym zaprezentowały się młodzi aktorzy z kółeczka teatralnego. W trakcie spektaklu trzy dziewczynki wykonały taniec owieczek, a cztery pary dworzan zaprezentowały się w tańcu dworskim.
W duecie zatańczyły Melania Walento i Laura Bednarek, natomiast w układzie akrobatyczno-tanecznym wystąpiła Małgosia Wicińska. Mogliśmy również podziwiać talent Nikodema Wodzyńskiego, który zagrał dla nas na ksylofonie. Pokaz klas O- III zakończył się występem bardzo utalentowanej Olenki Wierchowicz, która oczarowała nas utworem pt. ,,Burza".
Dzięki tej inicjatywie wiele dzieci może zaprezentować swoje pasje, zdolności i umiejętności szerszej publiczności. Wszystkie występy były nagradzane gromkimi brawami i wywoływały wiele pozytywnych emocji. W programie klas IV-VI usłyszeliśmy m.in.: utwory klasyczne znanych kompozytorów, takich jak:  Wolfgang Amadeusz Mozart, Leopold Mozart; piosenki Margaret, Rihanny, Ani Dąbrowskiej, zespołu Perfect;  znane melodie z filmów "Piraci z Karaibów", "Shrek", "Różowa Pantera". Pokaz Talentów wspierali również rodzice i dziadkowie, za co im serdecznie dziękujemy. Na szkolnej scenie ujrzeliśmy 17 wystąpień:
  1. Zespół wokalny Smyczki- śpiew
  2. Małgosia Chęcińska - pianino