TITLE

DESCRIPTION

AIESEC: wizyta Zino z Algierii

Przez całe 3 tygodnie, od 25 września do 13 października 2017, uczestniczymy w kolejnej edycji projektu realizowanego we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim i organizacją AIESEC w ramach międzynarodowego programu praktyk i wolontariatu. Projekt polega na goszczeniu zagranicznych studentów, którzy przybliżają młodzieży historię i kulturę swoich krajów w języku angielskim. Do tej pory gościliśmy już studentów z Chile i Brazylii. Tym razem, w ramach projektu International Education, przyjechał do nas Zino - niezwykle sympatyczny student informatyki z Algierii, który szybko nawiązał bardzo dobry kontakt z uczniami. Każda klasa ma okazję wziąć udział w zajęciach, gdyż nasz anglojęzyczny gość prowadzi po kilka godzin zajęć dziennie. Uczniowie dzielnie próbują swoich sił w języku angielskim w trakcie lekcji, a także poza nimi - na przerwach i podczas zajęć świetlicy.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress