TITLE

DESCRIPTION

Dzień Języków Obcych

31 października uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych.

Usłyszeliśmy porywające piosenki w języku hiszpańskim, niemieckim i angielskim w wykonaniu grup językowych oraz solistów. Uczniowie przygotowali wspaniałe prace, z których powstała ciekawa wystawa. W grze „Milionerzy” chętni sprawdzili swoją wiedzę na temat Hiszpanii. Odbył się konkurs na najzabawniejsze niemieckie słowo/zwrot, który rozstrzygnęło jury złożone z osób uczących się języka hiszpańskiego. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, przy pomocy których będą mogli zgłębiać tajniki języków obcych. Obejrzeliśmy także ciekawe prezentacje. Przekonaliśmy się, że nauka języków obcych może być świetną zabawą!

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress