TITLE

DESCRIPTION

Jesienne prace plastyczne

Dopiero co wybrzmiał pierwszy dzwonek i ani się obejrzeliśmy, a już dwa miesiące szkoły za nami. Na szkolnej świetlicy w Jabłonnie czas ten minął nam bardzo  miło, ale i pracowicie. We wrześniu, wśród wielu  zajęć, nie zabrakło tych o charakterze plastycznym oraz czytelniczym. Na zajęciach plastyczno-technicznych wykazaliśmy się kreatywnością i wykonaliśmy piękne prace, np. „Lato na łące”, „Wspomnienie wakacji”, „ Zwierzęta leśne”, oraz zrobiliśmy kocyki dla naszych ukochanych pluszaków. W październiku poddaliśmy się jesiennej aurze i dużo nauczyliśmy się o tej porze roku. „Pani Jesień”, „Grzybki”, jesienne owoce i dary jesieni, jesienna wyklejanka z plasteliny, jesienne krajobrazy  - to tylko niektóre z naszych prac. Nasi wychowawcy  zwracali szczególną uwagę na nasz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu więc, gdy tylko dopisywała pogoda, dotlenialiśmy się na szkolnym placu zabaw. Nie zapominaliśmy też o rozmowach na ważne i aktualne tematy -  wzajemnej akceptacji, pomocy w grupie i szacunku. Na koniec miesiąca mieliśmy pogadankę poświęconą rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Zajrzyjcie do naszej minigalerii.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress