TITLE

DESCRIPTION

Koncert wigilijny

Jak co roku przed przerwą świąteczną w legionowskim ratuszu odbył się szkolny koncert kolęd. Rodzice uczniów naszej szkoły mieli okazję posłuchać pięknych utworów w wykonaniu swoich pociech. Kolejno występowały wszystkie klasy I-VI oraz kółka muzyczne przygotowane przez panią Annę Rybińską. Dzieci włożyły dużo serca i starań, by zaprezentować się jak najlepiej i niewątpliwie im się udało. Koncert był wzruszający, pozwolił wszystkim zatrzymać się w pędzie dnia i poczuć magię świąt. Spotkanie wprowadziło zebranych w magiczny nastrój, a mądre i ciepłe słowa Pani Dyrektor Heleny Olkuckiej skłoniły do refleksji na temat tegorocznych świąt. Po przedstawieniu pani od muzyki wręczyła dyplomy wyróżniające uczniów biorących udział w konkursie piosenek świątecznych. Tradycją szkoły jest również wyłonienie zwycięzców konkursu na Najpiękniejszą Baśń Rodzinną dla klas I-III oraz konkursu na Świąteczne Opowiadanie dla klas IV-VI. Pani Dyrektor przygotowała wspaniałe nagrody, które razem z panią od języka polskiego wręczyły Karolinie Rosiak i jej mamie Edycie, Aurelii Krzywkowskiej oraz Marceli Walento. Zwycięskie prace wyróżniały ciekawe ujęcie tematu oraz oryginalne i staranne wykonanie.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress