TITLE

DESCRIPTION

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Realizujemy ogólnopolski program „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Jest to największy w Polsce program o tematyce bezpieczeństwa skierowany do I klas szkół podstawowych.  Jego celem jest wprowadzenie uczniów w tematykę bezpieczeństwa i zasad udzielania pierwszej pomocy.  W ramach zajęć edukacji społecznej pierwszoklasiści uczyli się zasad poruszania po drodze, poznawali numery alarmowe, dowiedzieli się, że nie wolno podawać danych personalnych przez Internet oraz wskazywali, komu nie wolno otwierać drzwi podczas nieobecności rodziców. Pomocne okazały się przy tym broszury Akademii Bezpiecznego Puchatka zawierające kolorowanki i zagadki dotyczące wszystkich zagadnień. Podsumowaniem cyklu zajęć będzie  udział w Ogólnopolskim Teście Bezpieczeństwa.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress