TITLE

DESCRIPTION

Kompetencje na szóstkę

Bierzemy udział w programie „Kompetencje na szóstkę” organizowanym przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Program ma na celu rozwinięcie kompetencji społecznych uczniów, nauki pracy w grupach i podziału zadań, rozwijania umiejętności kreatywnego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów. W grudniu uczniowie zajmowali się tematem "Dlaczego czasem lepiej w drużynie?" Szukali więc odpowiedzi na pytanie, co jest niezbędne, aby drużyna dobrze funkcjonowała i osiągnęła cel. Praca przy projekcie zakończyła się wnioskiem, że do sukcesu drużyny konieczne są między innymi wspólny cel, lider drużyny, który nakreśli plan działania, a któremu wszyscy muszą się podporządkować, a także dobra komunikacja oraz podział obowiązków.  Podczas zajęć "Jakie są moje talenty i mocne strony?" szukali mocnych stron u siebie, przeanalizowali też historie sławnych osób, by przekonać się, co - oprócz posiadanego talentu - wpłynęło na sukces, który osiągnęli.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress