TITLE

DESCRIPTION

TWOJE DANE – TWOJA SPRAWA. GIODO DZIECIOM 2017/2018

„TWOJE DANE – TWOJA SPRAWA” GIODO DZIECIOM 2017/2018 Z przyjemnością informujemy, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonnie bierze udział w VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane – Twoja sprawa”. Szczegóły programu na stronie GIODO: http://www.giodo.gov.pl/1520061. Program skierowany jest do tych, którzy uważają, że odpowiednia wiedza i kształtowanie nawyków w obszarze ochrony prywatności i danych osobowych umożliwi dzieciom i młodzieży sprawne i bezpieczne funkcjonowanie we współczesnym świecie. Celem programu jest przede wszystkim poszerzanie wiedzy uczniów na temat poszanowania praw człowieka, w tym szczególnie prawa do prywatności i ochrony danych osobowych; kształtowanie wśród uczniów świadomej i odpowiedzialnej postawy obywatelskiej. Uczniowie klasy 6a jako "MŁODZI INSPEKTORZY GIODO" w ramach małych struktur GIODO zdobywają dla szkoły sprawność „BADACZY DANYCH OSOBOWYCH”. Stworzyli harmonogram działań polegających na szkolnych i pozaszkolnych akcjach promujących temat prywatności i ochrony danych osobowych. Do tej pory, w ramach programu, zrealizowali już dwie inicjatywy związane z tematyką ochrony danych osobowych i prawa do prywatności każdego człowieka. Szczegóły wkrótce.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress