TITLE

DESCRIPTION

Pocztówkowe Szkoły i Marzycielska Poczta

Klasa II ze szkoły w Jabłonnie uczestniczy w programie Pocztówkowe Szkoły, którego celem jest wymiana pocztówek z dziećmi z innych szkół w całej Polsce i edukacja regionalna uczniów. Co jakiś czas tworzymy dzielnie listy, pocztówki. Ostatnio zrobiliśmy kartki świąteczne nie tylko dla uczniów z innych szkół, ale także dla dzieci, które uczestniczą w programie Marzycielska Poczta. Należą do niego dzieci chore, dotknięte różnymi schorzeniami, często uniemożliwiającymi normalne funkcjonowanie w szkole lub przedszkolu. W związku z czym proszą o listy i kartki od nowych przyjaciół, aby dodały im otuchy w trudnych momentach choroby. Dzieci z klasy II chętnie włączyły się w pomoc nowym kolegom i z radością tworzyli dla nich piękne ilustracje i życzenia.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress