TITLE

DESCRIPTION

Zima w świetlicy

Na zajęciach świetlicy wykonaliśmy pracę techniczną pt. "Pani Zima". Praca bardzo ciekawa, ponieważ suknia Pani Zimy wykonana była z płatków kosmetycznych naklejanych jeden obok drugiego. Dzieci następnie kreatywnie i twórczo ozdobiły całą pracę klejami brokatowymi, co nadało pięknego lśniącego efektu. Ostatecznie Pani Zima ozdabia naszą salę świetlicy 🙂     Celem stosowania różnych form wypowiedzi technicznej czy plastycznej jest pobudzenie inicjatywy twórczej i ciągły rozwój wyobraźni. Zachęcanie dzieci do podejmowania nowych zadań i łączenie różnych technik w jednej pracy do indywidualnych rozwiązań. Dzięki temu dzieci wykonują niepowtarzalne prace i realizują własne pomysły. Tak właśnie powstały nasze piękne choinki i śnieżki.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress