TITLE

DESCRIPTION

Lutowy Dzień Dobrego Słowa

"Po co są dobre słowa? Żeby świat był kolorowy, Żeby było nam lepiej, Żeby błysk w oku był nowy. Żeby serce mocniej biło, Żeby wszystkim się dobrze i szczęśliwie żyło..." Dzień Dobrego Słowa w lutym przygotowała w szkole w Jabłonnie klasa III b. Wszyscy wspólnie ustalili, że trzeba przypomnieć ideę tego dnia i jego cel. Uczniowie szukali odpowiedzi na pytanie, po co są dobre słowa. Swoje odpowiedzi umieścili na gazetce szkolnej w formie wierszyków o dobrych słowach. A że w lutym Dzień Dobrego Słowa jest bardzo bliski walentynkom, znalazły się tam również rymowane życzenia walentynkowe. Padła także propozycja dla innych klas, aby dołączyły do twórczości klasy III b. Wszyscy chętnie się zgodzili. Atmosfera tego dnia była serdeczna i miła. Dobre Słowa kwitły w naszej szkole.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress