TITLE

DESCRIPTION

Klasa IVA w programie „Być jak Ignacy”

Klasa  IVA przystąpiła do programu edukacyjnego „Być jak Ignacy”. W ramach realizacji powyższego programu uczniowie założyli koło naukowe. Koło nosi nazwę „Geniusze”, a jego uczestnicy zgłębiają  życiorysy słynnych naukowców. Pierwszy etap za nimi, a  dotyczył dzieciństwa, młodości oraz edukacji i dorosłego życia Mikołaja Kopernika "Być jak Ignacy” to program edukacyjny Fundacji PGNiG im. I. Łukasiewicza objęty Honorowym Patronatem Marszałka Sejmu RP. Celem programu jest popularyzacja wśród najmłodszych wiedzy i umiejętności z zakresu nauk matematyczno - przyrodniczych oraz inspirowanie do rozwoju. Za pomocą nowoczesnych narzędzi przybliżamy uczniom historię polskiej myśli naukowej reprezentowanej przez genialnego, polskiego wynalazcę Ignacego Łukasiewicza.      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress