TITLE

DESCRIPTION

Przepis na udany Dzień Dinozaura według SU

Skąd wiadomo, że dinozaury istniały? Czemu już ich nie ma? Które były mięsożerne, a które roślinożerne? A co to są te meteoryty?! Quiz na rozgrzewkę szybko pokazał, że świat tych niesamowitych stworzeń nie jest nam obcy. Pytań było mnóstwo, teoria znana z książek, ale…  co z  praktyką?! Taki dzień bez zbadania sprawy od podszewki i ubrudzenia rąk nie mógłby się odbyć.. Zatem Samorząd Uczniowski wziął sprawy dosłownie w swoje ręce i tak oto: zrobiliśmy swój własny piasek, w którym potem bardzo delikatnie szukaliśmy szkieletów, a wybuch wulkanu z czerwoną lawą zaskoczył wszystkich. Na koniec zostało nam zadanie najtrudniejsze, bo dotyczyło obserwacji jajka, z którego już niebawem wyklują się dinozaury!  Zapraszamy do galerii zdjęć!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress