TITLE

DESCRIPTION

Warsztaty „Słodka szkoła bez cukru”

5 marca odbyły się warsztaty „Słodka szkoła bez cukru” poprowadzone przez przedstawicielki Fundacji "Szczęśliwi Bez Cukru". Panie przekazały nam informację o tym,  dlaczego cukier szkodzi i czym warto go zastąpić, jakie produkty są najzdrowsze i należy włączyć je do jadłospisu. Kolejnym punktem warsztatów było samodzielne przygotowanie prostych słodyczy bez cukru,  m.in. jaglanego rafaello, orzechowo-amarantusowych kulek mocy, orkiszowych szyszek oraz koktajlu warzywno-owocowego. Każda grupa wykonała trzy rodzaje słodyczy bez cukru, a na koniec zajęć wszystkie grupy mogły poczęstować się słodkościami, które wykonali koledzy i koleżanki z innych grup. Było pysznie! A oto rezultaty naszej pracy…  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress