TITLE

DESCRIPTION

Dzień Matematyki

14 marca w naszej szkole odbył się Dzień Matematyki. W tym dniu uczniowie klas III -VI brali udział w turniejach matematycznych. Ogłoszony został konkurs na matematyczną Π-sankę. Powstały przepiękne prace, z których zorganizowana została wystawa.  Zwyciężczynią w kategorii klas I- III została Victoria Janiszewska. W kategorii klas IV-VI największą pomysłowością w wykonaniu matematycznej pisanki wykazał się Jakub Kamola z klasy V, który wygrał dzięki temu Π-zzę dla swojej klasy. Uczniowie mogli też sprawdzić swoje umiejętności w rozwiązywaniu rebusów matematycznych. Po zaciętej dogrywce zwycięstwo odniósł Stanisław Michalak. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak duże zaangażowanie!!!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress