TITLE

DESCRIPTION

Wiosna zawitała do świetlicy na piętrze

W świetlicy na piętrze powstało ostatnio wiele ciekawych prac. Mróz zachęcił nas do uszycia ciepłych kocyków dla pluszaków. Zwierzaki regularnie z nich korzystają. Pewnego zimnego popołudnia zajmowaliśmy się origami. Stworzyliśmy wielkie samoloty z papieru i przy pomocy wyobraźni przenieśliśmy się w cieplejsze rejony świata. To była świetna zabawa! Dzieci projektowały także dekory ścienne, które chciałyby mieć w swoich łazienkach i kuchniach, gdy dorosną. Takiego wzornictwa nie powstydziłby się żaden zawodowy projektant! Zaprojektowane zostały także bardzo ciekawe stroje. Oczekiwanie na wiosnę zachęciło nas do tworzenia prac w kolorze zieleni - stworków wygrzewających się w słońcu, łąk pełnych cekinowych kwiatów oraz sympatycznych ślimaków z plasteliny i muszelek. Przygotowaliśmy też oczywiście prace na kiermasz dobroczynny. Piękne pisanki z tkaniny, tasiemek i cekinów udały się doskonale - były rezerwowane od razu po wykonaniu!    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress