TITLE

DESCRIPTION

X Międzyszkolny Turniej „Gry i zabawy na sportowo”

24 kwietnia wybrani uczniowie klas 1- 3 NSP z Legionowa i z Jabłonny wzięli udział w X MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU „GRY I ZABAWY NA SPORTOWO”. Chłopcy i dziewczęta rywalizowali z rówieśnikami z pięciu szkół z Legionowa. Wyniki w sporcie są oczywiście ważne, ale najważniejsza była zabawa i radość wymalowana na buziach dzieci z powodu uczestnictwa w tym wydarzeniu. Każdy bez wyjątku dał z siebie wszystko i dostarczył nam wielu pozytywnych emocji i wzruszeń, za które bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że uczniowie mieli szansę doświadczyć tego, w jaki sposób osiąga się cel wspólnymi siłami (bo aż 10 osób w swojej kategorii wiekowej musiało zapracować na osiągnięty wynik). Jesteśmy z Was bardzo dumne. Brawo! A oto wyniki:
KLASA 1 ZAJĘŁA 6. MIEJSCE
KLASA 2 ZAJĘŁA 1. MIEJSCE
KLASA 3 ZAJĘŁA 4. MIEJSCE
Wszystkim jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy! Nauczycielki Wychowania Fizycznego

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress