TITLE

DESCRIPTION

Najlepszy wynik w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX

Obecna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX pod patronatem MEN oraz Instytutu Filologii Angielskiej UJ w Krakowie zaowocowała wspaniałymi osiągnięciami naszych zdolnych uczniów. Wykazali się oni znajomością słownictwa, gramatyki, kultury krajów anglojęzycznych oraz rozumieniem tekstu czytanego. Osiągnięcia naszych uczniów: Stanisław M. kl. Va - wynik bardzo dobry
Tomasz T. kl. IVa - wynik bardzo dobry Malwina D. kl. VIb - wynik dobry Mariusz B. kl. Vb - wynik dobry Mateusz R. kl. IVb - wynik dobry W tegorocznych rankingach 100 najlepszych szkół, biorąc pod uwagę najlepszy wynik szkół we wszystkich kategoriach, zajmujemy pierwsze miejsce w powiecie legionowskim. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress