TITLE

DESCRIPTION

Teraz już wiemy, jak dbać o nasze bezpieczeństwo

Wszyscy jesteśmy zainteresowani podnoszeniem bezpieczeństwa w naszym środowisku, dlatego - w ramach edukacji w tym kierunku - uczniowie klas I-III oraz IV-VI uczestniczyli w spotkaniu z policjantami legionowskiego Centrum Szkolenia Policji. Dzieci miały okazję porozmawiać z policjantami o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i poza szkołą. Policjanci omówili zasady poruszania się po ulicy, chodniku i podczas jazdy rowerem. Zwrócili  uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać w przypadku ataku agresywnego psa oraz w kontaktach z obcymi osobami i omówili sposoby ich unikania. W trakcie spotkania dzieci brały aktywny udział, dzieląc się swoim doświadczeniem. Teraz jeszcze więcej wiedzą, jak dbać o swoje bezpieczeństwo.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress