TITLE

DESCRIPTION

Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego

30 maja 2018 r. odbył się w naszej placówce Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego w ramach projektu Cyfrowobezpieczni.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa. Dzień ten zaangażował całą społeczność szkolną. Uczniowie podczas spotkań i warsztatów rozważali temat wiarygodności informacji w sieci, krytycznego podejścia do informacji w Internecie, niebezpiecznych treści i kontaktów oraz bezpieczeństwa własnego wizerunku w sieci. W spotkaniach wzięli udział wszyscy uczniowie klas I- VI obecni tego dnia w szkole oraz nauczyciele. W efekcie przeprowadzenia przez Edukatora Szkolnego Dnia Bezpieczeństwa Cyfrowego we wrześniu 2018 r. szkoła zorganizuje także spotkanie z rodzicami w celu ujednolicenia oddziaływań wychowawczych i profilaktycznych. Na stronie cyfrowobezpieczni.pl można znaleźć wiele porad i wskazówek lub pobrać bezpłatne aplikacje bezpiecznych gier: https://www.cyfrowobezpieczni.pl/aktualnosci/86-cyberbezpieczne-gry-na-dzien-dziecka  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress