TITLE

DESCRIPTION

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W tym roku po raz kolejny nasza szkoła dołączyła do grona Organizatorów Lokalnych Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Czy tabliczka mnożenia jest nudna i trudna?  Nie dla uczniów klas IV z Jabłonny. Nie tylko wykazali się oni perfekcyjną znajomością pamięciowego mnożenia, ale postanowili też sprawdzić, jak z tabliczką mnożenia radzą sobie ich starsi koledzy, nauczyciele, rodzice oraz mieszkańcy Jabłonny. Tego dnia uczniowie w drzwiach witali rodziców i przepytywali ich z pamięciowego mnożenia. Młodsi uczniowie odwiedzali w czasie zajęć starszych kolegów, sprawdzając ich sprawność rachunkową. Edukacyjny spacer po ulicach Jabłonny pozwolił uczniom sprawdzić, jak z tabliczką mnożenia radzą sobie okoliczni mieszkańcy. Osoby które poprawnie odpowiedziały na wszystkie pytania, otrzymywały odznakę eksperta tabliczki mnożenia. Tych, którym się nie udało, zapraszamy do powtórki i ponownego sprawdzenia się w przyszłym roku. W ramach tego dnia na lekcjach matematyki uczniowie w grupach zmagali się z łamigłówkami matematyczno-logicznymi związanymi z tabliczką mnożenia. Dziękujemy uczniom, rodzicom i mieszkańcom Jabłonny za zaangażowanie.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress