TITLE

DESCRIPTION

PASOWANIE 2018

23 października 2018 r. w odbyła się uroczystość pasowania na ucznia.
Wydarzenie to wzbudziło wiele emocji wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.
Na ceremonię przybyli rodzice dzieci z zerówki oraz z klasy pierwszej. W uroczystości brała także udział społeczność szkolna. Pasowanie uczniów rozpoczęło się powitaniem wszystkich zebranych gości oraz naszych drogich dzieci.
Uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. To był egzamin, który zdali na szóstkę 🙂
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała Pani Dyrektor Helena Olkucka. W ten sposób dzieci z klasy zerowej i z klasy pierwszej zostały oficjalnie włączone do grona uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonnie.
Na zakończenie uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też upominków od zaproszonych rodziców.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress