TITLE

DESCRIPTION

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

Gimnazjaliści i ósmoklasiści zdają w ostatnich dniach swoje egzaminy, ale i uczniom klas 5 nie jest obcy stres egzaminacyjny.

11 kwietnia 2019 r. na terenie Stacjonarnego Miasteczka Ruchu Drogowego w Warszawie, pod czujnym okiem pań Anety Marciniak i Marty Banaszek oraz panów Strażników Miejskich, uczennice i uczniowie klas 5 z Jabłonny przystąpili do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i wiadomości nt. bezpiecznej jazdy przez rondo, przejazdy kolejowe i różnego rodzaju skrzyżowania: oznakowane i nieoznakowane. Na szczęście wszystkim udało się opanować nerwy i po „wykręceniu” wymaganej liczby kółek z wynikiem pozytywnym wróciliśmy do szkoły.

Gorące podziękowania dla panów ze Straży Miejskiej za zaproszenie i podzielenie się z nami swoją wiedzą oraz zwrócenie naszej uwagi na niebezpieczeństwa na drodze!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress