TITLE

DESCRIPTION

ODKRYWAMY TALENTY JĘZYKOWO – LITERACKIE I DBAMY O PSZCZOŁY!

Klasa 5b zakończyła realizację rocznego projektu eTwinning. „The incredible adventure of little Melina”, czyli przygody pszczoły Meliny, to nasza pierwsza, profesjonalnie opublikowana książka w języku angielskim. Książka jest efektem realizowanego międzynarodowego projektu eTwinning ze szkołami z Grecji i Rumunii. Projekt dotyczył pszczoły, owada niezwykle ważnego dla naszego ekosystemu, i niebezpieczeństw, jakie na nie czyhają. Chodziło także o ochronę przyrody i żyjących stworzeń. Zadania projektowe zostały określone na początku roku szkolnego, a nauczyciele i uczniowie porozumiewali się poprzez internetową platformę TwinSpace. Piątoklasiści stworzyli historię o pszczołach, lesie i tym, co możemy zrobić, aby je chronić. Oto link do czytania. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!   https://www.calameo.com/read/005831818e3da3ee3dd01

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress