TITLE

DESCRIPTION

ZNAMY JUŻ WYNIKI KONKURSU THE BIG CHALLENGE!

Serdecznie gratulujemy naszym wszystkim uczniom, którzy zmierzyli się z pytaniami prestiżowego europejskiego konkursu "The Big Challenge". W tegorocznym konkursie wzięło udział 629 176 osób  z dziesięciu krajów Europy. Z naszej szkoły wystartowało 38 uczniów. Najlepsze wyniki w rankingu szkolnym osiągnęli:  I miejsce Zosia z klasy 4a, II miejsce Wiktor z kl. 5a,  III miejsce Cyryl z kl. 5b. Tuż za podium, z bardzo dobrymi wynikami, uplasowali się Kacper z kl. 5a i Olena  z kl. 5b.

Paczka z nagrodami ma zostać do nas wysłana w przyszłym tygodniu, ale już teraz osoby, które wzięły udział w konkursie, mogą zalogować się na oficjalną stronę, by wydrukować certyfikat poświadczający znajomość języka angielskiego.

Dziękuję wszystkim za udział, a zwycięzcom gratuluję wyników!

Koordynator konkursu - Jolanta Zamoyska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress