TITLE

DESCRIPTION

FESTIWAL NAUKI – 21.09.2019

21 września przeminął pod hasłem towarzyszącym Festiwalowi Nauki w Jabłonnie:  ”Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę". Słowa Konfucjusza niespodziewanie przysłużyły się eksperymentom szkolnym! Na naszych kolorowych stoiskach można było zobaczyć eksperymenty fizyczne i chemiczne oraz w przyjemny sposób wziąć udział w edukacyjnych, sportowych, plastycznych i językowych zabawach! Erupcja wulkanów, strzelająca lawa, szkodliwość papierosowego dymu, świat pod mikroskopem - to tylko niektóre z ciekawostek, jakie przygotowaliśmy dla odwiedzających nas gości. Dla pragnących odpoczynku były ustawione stanowiska z origami i warsztatami malarskimi, dla myślicieli i żądnych ciekawych opowieści - z zagadkami historycznymi. Dla najmłodszych przygotowaliśmy malowanie twarzy, dzięki czemu ptaki, kotki, pieski, a także kolorowe stworki rozświetlały policzki w sobotnie popołudnie. Kolorowe gniotki, a także wykonanie brytyjskiej flagi przy pomocy skrawków z bibuły, rozwijały zdolności manualne. Można było też skorzystać z porad logopedycznych, psychologicznych, porozwiązywać językowe quizy, a także spróbować swoich sił w grze w bule. W tak wyjątkowej atmosferze udało nam się rozpędzić pochmurne niebo i bawić się w świecie eksperymentów!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress