TITLE

DESCRIPTION

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAŁGORZATĄ J. BERWID

Nasi uczniowie zgodnie twierdzą, że czytanie rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo i jest świetnym sposobem na odpoczynek... Ostatnio przekonali się, że poprzez czytanie mogą też poznać historię swojego kraju z nieco innej perspektywy. 26.11.2019 mieliśmy ogromny zaszczyt gościć autorkę książki pt. "Wojenne lalki Marysi" - panią Małgorzatę J. Berwid. Niezwykle wzruszającą historię II wojny światowej, widzianą oczami dziecka, opisaną przez naszego gościa, czytaliśmy wspólnie w klasach. Podczas spotkania mogliśmy zadać pani Małgorzacie mnóstwo pytań i dowiedzieć się, jak ważne jest pielęgnowanie wspomnień. Z przyjemnością i zaciekawieniem słuchaliśmy opowieści autorki "Wojennych lalek...". Spotkanie zainspirowało nas do zgłębiania wiedzy, poszukiwania niebywałych historii rodzinnych i dalszego czytania.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress