TITLE

DESCRIPTION

ANDRZEJKOWE SPOTKANIE KLAS I-III

29 listopada klasy I-III obchodziły andrzejki. Gospodarzami spotkania byli uczniowie II klasy, którzy przygotowali ciekawy program wróżb i zabaw. Pierwszym punktem było przekłuwanie serc, co wywołało u wszystkich rumieńce - uczniowie poznali imiona swoich przyszłych życiowych wybranków. Kolejna wróżba dotyczyła zawodu, jaki w przyszłości będą wykonywać dzieci (jeśli się spełni, wśród absolwentów naszej szkoły znajdą się kominiarze, górnicy, lekarze, modelki i nauczycielki). Następnie pod filiżankami czekały przedmioty, które także mogą zadecydować o przyszłości – obrączka, samochód, różaniec, moneta. Klasyczne ustawianie butów wzdłuż korytarza było niczym wyścig po szczęście. Ostatnią wróżbą był rzut monetą do kubeczka z wodą. Szczęściarz, któremu udało się trafić, może liczyć na spełnienie najskrytszego marzenia. Uczniowie spędzili czas na fantastycznej zabawie. Wróżyliśmy sobie z przymrużeniem oka, ale kto wie, może któraś z wróżb naprawdę się spełni...  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress