TITLE

DESCRIPTION

MIKOŁAJKOWE ATRAKCJE W 1B

Mikołajki to wspaniały czas, który miło wprowadza wszystkich w świąteczną atmosferę. W klasie Ib już od 5 grudnia rozpoczęły się przygotowania do mikołajek. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach plastycznych, podczas których wspólnie przygotowaliśmy dekorację sali. Zrobiony przez dzieci łańcuch oraz obraz choinkowy dodały świątecznego klimatu. Mikołaje wykonane z waty stanowią dekorację korytarza szkolnego. W tym dniu wspólnie ubraliśmy choinkę przyniesionymi przez uczniów ozdobami. Atmosfera jest już świąteczna! 6 grudnia na wszystkich czekała niespodzianka pod naszą choinką. Święty Mikołaj zostawił każdemu upominek. Szkoda, że nie widział uśmiechów oraz radości goszczących na twarzach dzieci. Mikołajowi dziękujemy! Zapraszamy do galerii.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress