TITLE

DESCRIPTION

WYCIECZKA NOWOROCZNA DO TEATRU „LALKA” I MUZEUM EWOLUCJI

22 stycznia klasa Ib w towarzystwie koleżanek i kolegów ze szkoły w Legionowie wyruszyła na wycieczkę noworoczną. Pierwszym punktem była wizyta w Teatrze "Lalka", gdzie uczniowie obejrzeli piękny spektakl pt. „Ptak Zielonopióry”. To baśń o zdradzie, zawiści i poszukiwaniu utraconego szczęścia. W przedstawieniu pojawiły się elementy komedii, sztuczki iluzjonistyczne, humor, ale też filozoficzna refleksja. Muzyka grana na żywo i piękne marionetki pozwoliły nam bardzo mocno przeżywać losy bohaterów. Uczniowie jak zaczarowani siedzieli w pierwszych rzędach. Następnie zawitaliśmy do Muzeum Ewolucji, gdzie poznaliśmy historię życia na Ziemi. Znakomita wystawa pozwoliła nam wyobrazić sobie świat dinozaurów oraz innych wyjątkowych stworzeń. Podczas wycieczki uczniowie wysłuchali wielu ciekawostek na temat budowy oraz pracy Pałacu Kultury i Nauki. Dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy, które na długo zostaną w naszej pamięci.      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress