TITLE

DESCRIPTION

FESTIWAL DOBRYCH MANIER

W piątek 7 lutego, w NSP przy Modlińskiej, podsumowaliśmy projekt edukacyjny nawiązujący do zasad dobrego wychowania, kultury osobistej i dobrych manier. Przez cały tydzień uczniowie klas I-VI tworzyli scenki, plakaty, prezentacje i filmiki związane z tym tematem. Klasy młodsze w odegranych scenkach i filmach przypomniały nam o używaniu zwrotów grzecznościowych, budujących dobrą atmosferę i nastrój (kl. IB), a także poruszały temat właściwych kulturalnych relacji z rówieśnikami i pracownikami szkoły. Przedstawione były kontrastowo zachowania właściwe i niewłaściwe w czasie lekcji, przerwy (kl. IIB). Natomiast klasa IIIC omówiła zasady zachowania pieszych i rowerzystów, zabaw na podwórku, przypomniała o kulturze utrzymywania czystości wokół nas, segregacji odpadów. Teraz już wystarczy pamiętać o zasadach dobrego wychowania i stosować je na co dzień.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress