TITLE

DESCRIPTION

WYCIECZKA KL. I-III DO ŁODZI

6 marca uczniowie klas I-III wyruszyli na wycieczkę do Łodzi. Tam czekało na nas dużo ciekawych atrakcji. Pierwszym punktem była wizyta w planetarium, gdzie mogliśmy podziwiać wszechświat oraz z pomocą pingwina Jamesa i niedźwiedzia polarnego Władimira poznaliśmy planety naszego Układu Słonecznego.
Następnie wyruszyliśmy do palmiarni. Tam mogliśmy zobaczyć bujną roślinność oraz warunki, jakich potrzebuje ona do wzrostu. Oprócz palm i kaktusów, w palmiarni widzieliśmy różne gatunki ryb oraz żółwie.
Po obfitym obiedzie i małej regeneracji ruszyliśmy do papużarni i małpiarni. Uczniowie odwiedzili małpki, które biegały i skakały wolno w jednym z pomieszczeń. Można było je wziąć na ręce lub pogłaskać, ale zależało to od chęci zwierząt. Podobnie było z papugami, lecz te ze względu na karmę, którą miały dzieci, były chętniejsze do kontaktu.
Wycieczka była bardzo udana, pełna nowych doświadczeń oraz wiedzy i wspomnień.
Zapraszamy do galerii!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress